Pro kluky

Nové výzvy, nová přátelství

Učaroval ti svět napínavých dobrodružství, které zatím znáš jen z kina či knih? Co takhle to zkusit na vlastní kůži? Chceš se stát velitelem vesmírné flotily, cestovatelem po tajuplných dálkách celého světa, či neohroženým bojovníkem, jdoucím spolu s kouzelníkem a šaolinským mnichem proti všem nástrahám za ctí a slávou? Chceš poznat starý Egypt na vlastní kůži a pak před mumiemi prchnout hvězdnou bránou do starého Řecka, na dvůr krále Artuše, do pravěku, nebo ke Keltům?

Chceš ostatním ukázat, že taky něco umíš? Že něco zvládneš a je s tebou sranda? Nebo jen hledáš dobré kamarády, se kterými si můžeš zasportovat, zahrát baseball, frisbee, zalozit po skalách, vyšlápnout na tůru, zúčastnit se soutěží a závodů nebo zahrát Osadníky z Katanu?

Pokud ano, je načase s tím něco udělat. Třeba zvednout telefon a zavolat, napsat e-mail, nebo prostě přijít.

Kam a kdy přijít

Stačí přijít ve pondělí v 16:30 do klubovny, kterou máme v Králově Poli na ulici Slovinská v domku číslo 41.

Než se k nám vydáš:

Domluv se s některým vedoucím (třeba s Dominem), že přijdeš. Řekni rodičům kam jdeš a na jak dlouho (jednou k nám přišlo plno dětí a ty to neudělaly, rodiče o ně měli strach, zlobili se a děti dostaly domácí vězení), vezmi si s sebou tužku a papír a pokud je venku blátivo, tak i papuče.

Elektronická přihláška:

Protože chceme, abys měl ty i tvoji rodiče co nejméně starostí a nemusel jsi myslet na spoustu věcí, máme pro tebe elektronickou přihlášku. Tu je možné vyplnit a odeslat po internetu. My už ti potom sami pošleme e-mail s informací kde a kdy se potkáme.