Sqjelý, ale smolný výlet…

Sraz výletu byl ve znamení mírného deštíku, ale po příjezdu na konečnou do Modřic, už pěkně pálilo sluníčko. Po průchodu přes Želešice a místní lom, kde jsme potkali nemalé bagry a náklaďáky s obřími řetězy, jsme pokračovali proti proudu Bílého potoka. V jednu chvíli se mně (Rakovi) zdálo, že na druhé straně potoka je krásná loučka na hry. Byla opravdu krásná a mezi námi stál jen potok. Rozhodl jsem se ho na dva kroky přejít. Vody teklo málo a tak by mě nemělo vůbec natéct do bot. Jenomže po prvním kroku, který směřoval na krásně písčité dno, jsem se propadl až do půlky lýtka do bahna. Druhý rychlý krok, ještě v potoce, byl ještě horší, jelikož noha zajela až do půli stehna…Za hlasitého smíchu ostatních, jsem ze sebe sundával nános „ropného“ bahna. Konečně jsem byl na krásné louceJ Ostatní přelezli potok o kousek dál na užším místě a hráli jsme Dobývače planet s hvězdnou kometou.
Další cesta pokračovala směrem k Radosticím v krásném údolí a pekelném vedru. Nad Radosticemi jsme rozbili tábor a pořádně jsme si odpočinuli. Po zahrání pár her na důvěru s šátky na hlavách a po Dračích soubojích jsme se konečně dozvěděli, kteří z nás jsou ti nejlepší za celý rok. Již prvních pět přesáhlo 1000 bodovou hranici a od pátého místa to skončilo takto:
5. Karlos
4. Jestřáb
3. Svišť (cena v hodnotě 200,- dle vlastního výběru)
2. Medvěd (cena v hodnotě 400,- dle vlastního výběru)
1. Asterix (cena v hodnotě 600,- dle vlastního výběru)
Po vyhlášení jsme se odebrali do druhého údolí na vlakovou zastávku. Vlak jel za půl hodiny a tak jsme znovu odpočívali. Když jsem si sundal boty, zjistil jsem, že jedna gelová vložka, kterou nosím v pohorkách, mi vytekla do boty a vsákla se do ponožkyL a aby toho nebylo málo, ve vlaku jsem nechal flisovou mikinu…
Na poslední výlet bylo moc pěkně a nebylo to nijak náročné. Bez větších ztrát jsme se všichni v pořádku vrátili zpět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.