Orbis 2006 – Mnoho kultur jeden svět – 1. a 2.den

Sraz byl brzo ráno na hl.n. Jel s námi i 37.oddíl vodáků – Kormoráni. Odtud jsme jeli šalinou kamsi, kde sme nastoupili na autobus 45 do Mariánského údolí. Když sme přijeli na konečnou, hned sme si všimli červeno oranžové brány, která vypadala že za chvíli spadne a na ní stál Mirek. Neměli jsme ještě Michala a Raka, kteří měli s pomocí Michalovýho táty dovést týpko. Mezitím než přijeli jsme vyfasovali pásky na ruku jak nebožtíkům nebo kravám, jmenovku na krk a čip na žvanec. Dovedli nás k našemu fleku. Začaly pochybnosti jestli se tam týpko vejde, ale ten kdo to měřil to naměřil přesně na týpko. Potom přijeli a začalo se stavět, myslím že kdybysme neměli Kormorány, tak nevim nevim s tím týpkem, moc nám pomohli. To jsme ještě nevěděli co bude ve čtvrtek.
Večer byla OPEN CEREMONY která byla tak neskutečně chabá a bez tématu, že sem to ještě neviděl. Když jsme si, mezitím než se něco uráčili zprovoznit tak začali jednotlivé země vyřvávat jméno své vlasti a nejvís nás potěšilo – Kdo neskáče není slovák. Když naši zabrali Češi do toho, nebo Kdo neskáče není Čech tak nebylo nikoho slyšet. Až to skončilo tak jsme šli spát – Dvojkaři do týpka a Kormoráni do stanů…

Druhý den jsme dostyli lístky na Babiččin plot – pomoc Moravskýmu krasu. Měli jsme za úkol se válet asi 4 hodiny a počítat lidi a cyklisty. Jinak se přes den nic moc mimořádnýho nedělo, jenom večer byl Rockovej koncert.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.