Mezinárodní záchranářská jednotka

Hlášení o 1.akci 26.10.2007

Po velmi dlouhé trase dorazila Mezinárodní záchranářská jednotka k místu havárie letounu. Letoun spadl poblíž Nigerské letecké základny. Na místě po dlouhém a namáhavém hledání, při kterém byli zraněni zbloudilými anarchisty a nigerijskými vojáky někteří členi záchranářské jednotky, našla těžce zraněného člena posádky, který měl nehybné tělo od krku dolů. Při transportu
namáhavým terénem, raněnému už jednotka nebyla schopna pomoci. Potom se jednotka s vysokým nasazením přesunula na zříceninu staré vojenské základny, kde narazila na zbytek posádky. Ale držela je v moci místní skupina anarchistů a požadovala výkupné. Po bitce s anarchisty jednotka zachránila čtyři členy posádky, jednoho zraněného šíleným vlasatým anarchistou. Zbylé dva členy posádky zabili krutí anarchisti kvůli nátlaku. Anarchisti se dali na útěk a záchranářská jednotka se přesunula i s posádkou letadla na základnu.

Hlašení z 2.akce 26.10.2007

Vyrazili jsme do akce po odpoledních hodinách.Doletěli jsme helikoptérou na místo poblíž delty Nilu a dali jsme se rovnou do akce. Zachraňovali jsme civilisty a jejich úrodu z rozvodněné delty. Záchranou akci jsme tedy prováděli na velmi zavodněné půdě.Téměř všem nevydrželo vybavení.A proto bychom chtěli peněžní náhradu. I přez velké potíže s anarchisty, kteří nám maříli záchranu, jsme zachranili přece jen dost lidí a úrody. Tady jsou zobrazeny výsledky záchrany:
Kubula:44
Michal:31
Asterix:30
Rudla:18
Po těžké akci jsme se odebrali do naší základny.

Hlášení z akce 27.10.2007

V 10 hodin dopoledne jsme šli hasit oheň který vznikl na území suchých travin a větrných podmínek.Vodu jsme brali z přenosných cisteren.Hašení nám mařil vítr a velký žár.Vítr roznesl oheň celkem na 59 místech.Tady je kdo kolik uhasil:
Asterix:20 ohňů
Rudla:17 ohňů
Michal:14 ohňů
Kubula:8 ohňů
Požár po krátké době ustoupil.V práci nám pomáhal ještě místní hasič.Nikdo nebyl zraněn a přírodní krajina byla zachráněna.

Hlášení o akci 28.10.2007

V časných raních hodinách nás probudil poplach. V továrně poblíž naší základny došlo k úniku bojového plynu. Ihned jsme vyrazili na místo, kde jsme potkali dva zaměstnance továrny, kteří nám v rychlosti vysvětlili situaci. V tovární hale uvízlo 20 dělníků, kterým bylo třeba donést kyslík a evakuovat do bezpečí. Do haly vedly tři cesty : První byla nejdelší, ale dostatečně velká , aby po ní bylo možné přepravit dělníka i s kyslíkovou bombou, druhá byla kratší, ale dala se jí pronést kyslíková bomba a třetí cesta byla nejrychlejší, vedla větracími šachtami ale nedala se tudy pronést ani kyslíková bomba. Naše skupina zachránila všechny dělníky až na jednoho který zmizel za prapodivných okolností.

Asterix 8
Kubula 7
Rudla 4
Michal 0

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.