Jednotka zvláštního nasazení

Sešli jsme se ve čtvrt na deset, ale bylo nás hrozně málo. Vlastně jen 4 – Cvrček, Michal, Macek a Kuba. Ostatní členové jsou asi hrozně líní a ti co nejsou líní jsou ještě línější nebo nemají na to, aby ušli 5 kilometrů za celý den. Takovou vzdálenost jsme totiž ušli.
A protože nás bylo málo, tak jsme se spojili s vlčaty. Jejich účast byla také nevalná. Dohromady nás ale bylo osm, což už je počet, ve kterém se dají zahrát celkem slušné hry. A protože počet byl vyrovnaný, hráli skauti proti vlčatům.
Na úvod jsme si dali získávání tajných informací z nepřátelského území přes hranice, které střežil pohraničník. Nekteří se plížili v maskáčích, jiní bleskurychle přebíhali za zády strážce tak, aby je neviděl.
Pak jsme chvíli pokračovali v cestě a cvičili jsme ostřelování přes kaňon. Na každé straně hlubokého údolí byl jeden tým a ostřeloval nepřátelské cíle teniskáky.
Z dalších akcí jsme hráli nohejbal, petangue a další menší hříčky u kterých byla velká stranda a spousta zábavy. Všichni co na výletě nebyli prohloupili, protože se mohli dobře pobavit…

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.