Hokejová bitva

V neděli 13.1. v brzkou hodinu od 7:20 se udála hokejová bitva mezi vedením Dvojkařů ve složení Šlupka v bráně, Špalek, Vlk, Rak, Cvrček + 3 Špalkovi kamarádi (z těch přišli 2 až v půlce zápasu) a týme, který složili Kamila s Pírkem. Ten byl celkem kvalitní. V bráně jim chytal zrádce Dan a bohužel se párkrát celkem vytáhl :(. Oproti tomu Šlupka se zrovna 2x nesnažil a bylo vidět, že se celkem nudí, nicméně to nezabránilo tomu, že dostal 6 gólů. Možná, že kdyby hrál naplno, tak bychom měli snazší situaci.

Soupeři měli výrazně vyšší počet hráčů, takže mohli v pohodlně střídat a také chodili před zápasem více trénovat, no prostě měli lepší předpoklady pro to vyhrát. Naopak nám brzy začaly docházet síly a v závěru už jsme nebyli moc schopní po ledě lítat ze strany na stranu. To nám ale nezabránilo v tom, abychom s vypětím věch sil, po hektickém závěru, když jsme skoro celý zápas prohrávali, dokázali vyhrát.

Nad zcela zdrceným soupeřem jsme nakonec vyhráli 8:6 a byli jsme myslím všichni docela zpocení a udýchaní. V poslední třetině už se i Špalek, Rak a Vlk dokázali pořádně orientovat na ledě a taky stáli jistě na bruslích, což bylo ku pomoci věci. V celkovém vyhlášení hvězd zápasu jsme obsadili nejlepšího brankáře (Šlupka), nejlepšího střelce (Cvrček), nejprodutivnějšího hráče (Cvrček) a taky málem největší padavku (ale to nebudeme říkat).

Prostě to byla akce pro vedení, jak má být a všichni si ji pořádně užili.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.