Elixír 2008

O co se vlastně jedná? Výchovná a inspirační akce pro rádce a vedoucí. Jeden deštivý, prodloužený víkend v Kladně. Nespočet zážitků, přátel, nových informací a nabraných zkušeností.
 Co vlastně v bublajícím hrnci plném elixíru můžeme najít? Poctivou a vydatnou porci poznatků. Pestrou směsici přátel a skvělých lidí. Mnoho doušků zábavy a odreagování. Nespočet receptů a nápadů pro další činnost.
 To vše a mnohem víc se dá v kotli plném elixíru objevit. Nejlepší na tom všem je fakt, že každý z nás se stává pomyslným druidem a namíchá si tak nápoj, který sedí přímo jemu. Nemusí totiž přijímat program který je proti jeho srsti. Jednoduše si dopředu navolí aktivity podle svého gusta. Sám totiž nejlépe ví, v čem se potřebuje zlepšit, kde svoji činnost obohatit, v jakých oblastech je potřeba se inspirovat a jakým způsobem se po dni plném mozkové činnosti nejlépe odreagovat.
 Celý rituál je každý rok vylepšen, neboť se tohoto setkání účastní více než 400 různě starých “druidů“, kteří si zde vyměňují své zkušenosti a předávají si osobité recepty. Celá akce se koná za nejlepší podpory pořádajících tak, aby účastníci odjeli nadmíru spokojeni a neztráceli drahocenný čas neplánovanými prostoji.
 Každý z vás by měl chtít okusit tento jedinečný nápoj, který si sám připraví. Nabije vás novou silou a otevře vaše obzory. Jeho kouzelná moc prostoupí všechny části vašeho těla i duše a poskytne nevídaný zdroj energie a vědomostí.
 Ingredience jsou připraveny, čekají jen na to, jak s nimi naložíte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisy z akcí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.