Archiv rubriky: Zápisy z akcí

Zápisy z výletů a akcí, internetová kronika oddílu.

Zápis – Zahajovací výlet 2016

Sraz byl na zastávce Stará Osada v 9:00. Poté jsme jeli autobusem na zastávku Líšeň hřbitov. Odtud jsme poté vyšli. Po asi 400 metrech jsme hráli první hru. Jejím účelem bylo seznámit nováčky s dětmi v oddíle. Hra probíhala tak, … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis – Zahajovací výlet 2016

Zápis – Podzimky 2015

1. Den Z Hlavního nádraží jsme vyjeli směr Vyškov a Dětkovice. Z Dětkovic jsme pěšky popošli ještě kousek na faru do Pačlavic. Celá cesta byla docela krátká, tak jsme měli dost času na to se vybalit, najíst a připravit se, co … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis – Podzimky 2015

Velikonoce S.T.A.L.K.E.R.

1. den Na začátku nás čekala relativně dlouhá cesta vlakem do Slavonic. Už při cestě vlakem se nám pěkně rozpršelo a po vystoupení to nebylo lepší. Už v pláštěnkách jsme došli na náměstí ve Slavonicích, kde nás kontaktoval pan Lebeděv … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velikonoce S.T.A.L.K.E.R.

Výlet za sluníčkem 21.3.2015

Sraz byl na Zoo v 9:00. Šli jsme kolem Svratky – na pravé straně po proudu. Poté jsme přešli most. Na poli jsme hráli první hru: Museli jsme si vybrat jednoho člověka jako měsíček a druhého jako sluníčko. Až Vorvaň řekl, … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet za sluníčkem 21.3.2015

Zápis z keškovacího výletu 7.3.2015

Ze zoogické zahrady jsme se posunuli 303 na Rakovec, kde se odehrála úvodní scénka. Při ní přišel do naší pátrací kanceláře sběratel Drakov, který nalezl ve svých sbírkách záhadnou mapu ostrova se zakresleným pokladem. Mapa vypadala pravá a my jsme … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis z keškovacího výletu 7.3.2015

Zápis z Deskovkohraní na Slovinské 1.3.2015

Poslední jarákovou neděli se na Slovinské sešlo nemálo milovníků deskovek ze všech oddílů střediska aby potrápily svoje mozkové závity, potřeh a reflexy při hraní deskových her a přitom si užily i kopec zábavy… 🙂 Měli jsme možnost si zahrát nejen … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis z Deskovkohraní na Slovinské 1.3.2015

Zápis z výletu s Vikingy – 31.1.2015

O pololetních prázdninách jsme se sešli na Králově Poli, odkud jsme jeli autobusem až k Buku, kde sáňkovala hromada lidí. Přivítali jsme mezi sebe taky nováčka Filipa. Na naší první pauze si nás svolal Erik Rudovous (Vorvaň), slavný vikingský kapitán … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis z výletu s Vikingy – 31.1.2015

Za Sněžným mužem 17.1.2015

Sraz jsme měli ráno na konečné u Zoogické zahrady. Mnozí se poohlíželi po autobuse, ale k překvapení všech jsme se vydali na výlet po svých 🙂 Pěškobusem jsme se tedy došli až k cíli naší výpravy – oboře Holedná. Po vstupu do … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Za Sněžným mužem 17.1.2015

Zápis z výletu s kamarády

Sraz byl na hl. nádraží v 8:45. Poté co jsme se sešli, šli jsme na nádraží, kde stál vlak. Nikdo z nás kluků si nemyslel, že pojedeme luxusním vlakem. Cesta byla celkem krátká, takže to uteklo jako voda. Ale vystoupili … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis z výletu s kamarády

Zápis Podzimky 2014 – Mafie v Kunčině vsi

1. den – pátek Na srazu ve čtvrt pět je tu sotva pár lidí – Brno je tak zacpané že dost lidí nestíhá sraz a dobíhá nás až na nástupišti. Zato hala je nacpaná k prasknutí odjíždějícími oddíly. Já sám … Celý příspěvek

Rubriky: Zápisy z akcí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis Podzimky 2014 – Mafie v Kunčině vsi