Špalek nový oddílový vůdce

Nášivka hodnosti oddílového vedoucíhoTo, co se chystalo celý letošní rok se konečně stalo i oficiálně. Špalek se stal novým vedoucím našeho oddílu, jeho zástupci jsme Vlk a já (Vochy). Přebírá tak dlouho nepřerušenou štafetu po Cvrčkovi, který byl po dlouhou dobu našim oddílovým vůdcem, Danovi, Rakovi a Pírkovi a mnohých dalších, kteří oddíl vedli před nimi dlouhých 90 let. Doufáme, že pod jeho rukama bude oddíl vzkvétat a bude to oddíl veliký, jehož sláva hvězd se bude dotýkat. A co Cvrček? Ten samozřejmě neodešel, je tu pořád s námi, ale stal se po Leonovi novým střediskovým vedoucím (vedoucím všech oddílů které ve středisku jsou), přičemž Rak mu dělá zástupce. Špalkovi samozřejmě přejeme mnoho úspěchů při vedení a ať s námi nemá moc trápení 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.