Pozvánka na dobu ledovou

Vážení rodiče, kamarádi i vy, kteří jste narazili na tuto informaci náhodou. Dvojkaři si Vás dovolují pozvat na akci, na které se pobavíte, zahrajete si a nebude Vás to nic stát. Vstup bude uhrazený 🙂 Těšíme se, že co nejvíce z Vás napíše Cvrčkovi na e-mail cvrcek@dvojkabrno.cz nebo na mobil 604 441 132, že se zúčastní a pomůže našemu oddílu v silné konkurenci zachránit veverku. 

Pro koho je akce určena?

Akce je určena pro oddíly střediska „Dvojka“ Brno, rodiče, kamarády i širokou veřejnost. Zkrátka uvítáme každého, kdo bude mít chuť prožít netradiční sobotu.

Jak se přihlásit?

Na přihlášení není nic těžkého. Stačí dát vědět Cvrčkovi na mail cvrcek@dvojkabrno.cz nebo mobil 604 441 132. Samozřejmě je možné nahlásit již kompletní tým (či více lidí) na adrese http://pozvanky.dvojkabrno.cz/dobaledova/registrace, jinak pravděpodobně bude sestavování týmů koordinovat kontaktní osoba.

Jak vypadá tým?

Týmy budou cca 5-ti členné (záleží na počtu účastníků).
Každý tým musí obsahovat 1 člena oddílu ml. 15-ti let a jednoho rodiče (dospělého známého, kamaráda).
Týmy jsou delegované oddíly ( kontaktní osoba = oddílový vedoucí ).
Tým, i Vaši účast,  je možné nahlásit do 11. 2. 2009.
Přihlášením sebe nebo svého týmu získáte herní výhodu oproti týmům sestavených na místě.
Účast  bez nahlášení možná samozřejmě je, stačí přijít na sraz. 

Jak bude hra probíhat?

Nastupuje doba ledová a všecno co má nohy, utíká před mrazem. Cesta za teplem vede přes průsmyk, kterým je třeba bezpečně projít. Cestou je však třeba ochránit malé člověčí mládě a také pomoci najít veverku „smolařku“.
 
Reálně, bude cestu průsmykem představovat několik úkolů či hříček. Některé pro pobavení, jiné prověří Vaši šikovnost nebo si budete moci vyzkoušet činnosti, které jste ještě nezažili. Kromě cesty přes průsmyk můžete také sbírat oříšky, a tak zachránit smolařskou veverku.

Jak náročná celá akce bude?

Na úvod ujištění – nečekejte žádnou extrémní akci. Aktivity budou připravené tak, aby je zvládl každý – libovolného věku či kondice. Není se třeba bát ani zimy – aktivity budou venku i vevnitř a k dispozici budou i další ohřevné prostředky.
Pro rodiče a veřejnost je tu také možnost neúčastnit se aktivit, které by shledali jako nepřekonatelné, nicméně věříme, že se takové případy vůbec nevyskytnou.

Co si s sebou na akci vzít?

Žádné speciální vybavení není třeba.
Doporučujeme vzít si pohodlné oblečení, kterému nebude vadit případné ušpinění a jídlo a pití na celý den.
Dále s sebou vezměte šátek, hodinky či stopky a tužku a papír. 

Podrobnější info na adrese: http://pozvanky.dvojkabrno.cz/dobaledova

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.