Poradní skála 15.9.2013

sraz: V 10:00 na Královopolském nádraží
návrat: V 18:00 tamtéž
s sebou: Výzbroj B (klasická na výlety), Kroj nebo oddílové triko

! Na některých pozvánkách byl chybně uveden čas výletu 12:00-19:00, platí čas 10:00-18:00, za chybku v letáčcích se omlouváme… !

Během výletu si vyzkoušíte se svými dětmi některé více či méně typické aktivity(doborovolné.) ). Zahrajete si s dětmi a možná se i něco nového naučíte, provětráte se v krásné přírodě. Výlet zakončíme větším ohněm který bude sice za světla ale pořád věřím že bude stát za to. U tohoto ohně se dozvíte víc o našem oddílu, o změnách které proběhly, kdo konkrétně povede koho apod.).
Těšíme se na vás .)
Za vedení oddílu Dvojkaři: Vorvaň

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.