Nábor rádců

Chlapecký oddíl Dvojkaři z Brna tě zve mezi sebe! Jsme mladý a nadšený kolektiv vedoucích, který se nebojí žádné výzvy. Díky našemu snažení v posledních letech se Dvojkaři stali jedním z nejpočetnějších oddílů v Brně a získali 3× po sobě ocenění “Kvalitní oddíl”. To má ovšem, jako mince, i druhou stranu a zjistili jsme, že je nás, na zvyšující se nároky oddílu, vcelku málo. Přivítáme proto mezi námi každého, kdo rád přidá ruku k dílu a pomůže nám aktuální situaci zvládnout. U nás se můžeš chytnout jedné z následujících příležitostí:

• Rádce družiny mladších skautů, která má na to vyhrát Svojsíkáč.
  • Rádce družiny starších skautů, což je parta fajn kluků, kteří se jen tak něčeho nezaleknou.
  • Pomocný vedoucí a supervizor pro rádce družiny vlčat.

Pokud je však skutečností, že na vedení dětí nemáš čas, nervy, či jinou důležitou věc, pořád by se nám hodil člověk který by si mohl vzít na starosti Grafiku ( pokud možno veškerá grafika spojená s fungováním oddílu – letáčky na výlety, vzhled nástěnek, zvelebení klubovny, atp.).

Kromě práce s dětmi u nás můžeš zažít také spoustu další zábavy. Aktivity našeho vedení by mohl závidět leckterý roverský kmen. Nebráníme se opravdu ničemu a snažíme se společně přijímat náročné výzvy a překonávat sami sebe. Na druhou stranu máme rádi taky pohodu a relax.

Pokud tě cokoli z výše uvedeného zaujalo, neváhej a kontaktuj Vorvaně – Honzu Kostku, který ti ochotně poskytne další informace a dořeší s tebou detaily.